DİYARBAKIR DİCLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimize Yönelik Sosyal-Kültürel Etkinlikler Devam Ediyor

Dicle Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak çalışmaları ile öğrencilerimiz, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Animasyon filmi izledi.
Öğrencilerimize  Yönelik Sosyal-Kültürel Etkinlikler Devam Ediyor

Daha önce yaşadıkları köyün dışına çıkmayan bazı çocuklarımız ve  Sinemaya gitme imkanı olmayıp, ilk defa sinemayla buluşan öğrencilerimizin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Bu etkinlikler sayesinde Öğrencilerimiz hem Sinema ile tanışmış oldu hem de  Diyarbakır’ı gezme imkanı buldu. Kültürel birikimleri artan Öğrencilerin sosyalleşmesi açısından önemli olan bu etkinliklerle çocuklarımız unutamayacakları bir gün yaşadılar.

 

Etkinliğe katılarak öğrencilerimiz ile birlikte güzel vakit geçiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahsum BURUCU” Bugün Yeşilsırt İlk-Ortaokulu ve Koru İlk-Ortaokulu ‘ nda okuyan 191 öğrencimiz Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde sinema etkinliğine katıldı.Daha sonra da Sümer Park gezisine katılan öğrencilerimize Kaymakam ve Belediye Başkanımız Sayın Alparslan KILIÇ tarafından yemek ikram edildi.Yaklaşık 1000 öğrencimiz sosyal ve kültürel faaliyetler çerçevesinde planlı olarak bu etkinlikten faydalanmıştır.Etkinliklerimiz devam edecektir.Bu etkinliklerde bizlere desteklerini esirgemeyen Kaymakam ve Belediye Başkanımız Sayın Alparslan KILIÇ’a teşekkür ederim.Ayrıca ekip arkadaşlarıma ,okul müdürleri ve öğretmenlerime özveri ile yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.”dedi.

31-12-201731-12-201731-12-201731-12-201731-12-201731-12-2017

 

Dicle - 0412561 23 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.