DİYARBAKIR DİCLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MAHSUM BURUCU ‘DAN KAYMAKAMIMIZA EĞİTİM CAMİASI ADINA "TEŞEKKÜR PLAKETİ"

MAHSUM BURUCU ‘DAN KAYMAKAMIMIZA  EĞİTİM CAMİASI ADINA "TEŞEKKÜR PLAKETİ"

“Biz Anadoluyuz”projesi kapsamında İstanbul ve Çanakkale’ye giden öğrencilerimiz Okul Müdürleri ile birlikte Kaymakamımız Sayın Alparslan KILIÇ’ı makamında ziyaret etti.

Alparslan KILIÇ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilerle sohbet ettiler."İlçemizde eğitim öğretim konusunda her geçen gün başarı çıtamız yükselmektedir. Tabi bu başarının altında velilerimizin, öğretmenlerimizin, okul idarecilerimizin öğrencilerimizin yetişmelerinde gösterdikleri çaba ve gayretleri ile özverili çalışmaları vardır. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin başarılı olmaları için biz her türlü katkı ve desteği eğitim camiamıza vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.Kaymakam ve Belediye Başkanı Alparslan KILIÇ,kendilerini ziyarette bulunan öğrencilere başarılarının daim olmasını dilediler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahsum BURUCU  tarafından; Dicle’de eğitim alanındaki aralıksız,nitelikli desteklerinden dolayı ve pozitif rehberlik vizyonu ile sağladıkları çalışma disiplininden dolayı kurum  adına Sayın Kaymakamımıza teşekkür plaketi takdim edildi.

 19-01-201819-01-201819-01-201819-01-201819-01-2018

 

Dicle - 0412561 23 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.