DİYARBAKIR DİCLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MAHSUM BURUCU"BAŞARI GELECEK, GELECEK SİZLERE DAHA GÜZEL OLACAKTIR!"

    İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum BURUCU, Necati Ceylan Anadolu Lisesi öğrencileri ile sistemin işleyişini denetlemek ve öğrencilerin görüşlerini almak üzere toplantı düzenledi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MAHSUM BURUCU"BAŞARI GELECEK, GELECEK SİZLERE DAHA GÜZEL OLACAKTIR!"

    Necati Ceylan Anadolu Lisesi öğrencilerine eğitim öğretimin amaçlarını anlatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum BURUCU, "Öğrencilerin sorunlarını belirleme ve çözüm üretmeye yönelik projeler hazırlamak, öğrencilerimize bilgi ve becerilerin kazanılması için yapacağımız projeler ile öğrencilere içinde yaşadıkları topluma ve diğer insanlara karşı sorumluluk duygusu kazandırarak sosyal bilinci geliştirmeyi amaçlamaktayız " ifadelerini kullandı.

    Sorun ve beklentilerini dile getiren Öğrencilerin isteklerini,ihtiyaçlarını ve şikayetlerini dinleyen   İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum  BURUCU;”Sizin  güvenli bir okulda öğrenim görmeniz için her türlü önlemleri almaktayız .Okullarımızda daha nitelikli eğitim öğretim yapılması amacıyla gerekli çalışmaları yapıyoruz, sportif ve kültürel etkinliklere önem veriyoruz.Sizin de katılmak istediğiniz etkinlikler ve projelerde de desteklerimize devam edeceğiz.Biz size güveniyoruz. Siz de kendinize güvenir ve çalışırsanız başarı gelecek, gelecek sizlere daha güzel olacaktır. Emek vermeden başarıya ulaşılamaz, hiçbir emek de karşılıksız kalmaz. dedi.

    Necati Ceylan Anadolu Lisesi öğrencilerinden iyi bir başarı beklediklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum  BURUCU iyi bir üniversiteye gitmenin temellerinin lisede atıldığını belirtti. Öğrencilere hedeflerini yüksek tutmaları gerektiğini belirten BURUCU, hedeflere ulaşmak için şimdiden çalışmaya başlamaları gerektiğini söyledi.

25-12-201825-12-201825-12-201825-12-201825-12-2018

Dicle - 0412561 23 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.