DİYARBAKIR DİCLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum BURUCU´dan Okul Ziyaretleri

Dicle  İlçe  Milli Eğitim Müdürü Mahsum BURUCU, Sergenli İlk/Ortaokulu ve Üzümlü İlk/Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum BURUCU´dan Okul Ziyaretleri

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahsum BURUCU;Rehber öğretmenler tarafından velilere yönelik "Şiddeti Önleme" ve " Anne-Baba Tutumları"konulu verilen seminere katıldı.Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak, yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacıyla okul ziyaretlerinde bulunan BURUCU, yaptığı ziyaretlerde sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mahsum BURUCU,okulların fiziki eksiklerini görüp neler yapabileceklerini okul müdürleri ve öğretmenlerle görüşerek, eksiklikleri gidermeye çalışacaklarını belirtti.

İlkokulun eğitim sürecinin ilk ve en önemli  dönemi olduğunu vurgulayan BURUCU, "Sağlıklı bir toplumun oluşması için öncelikle geleceğimiz olan çocukları ahlaklı,vatanını seven ve değerlerimize sahip çıkan bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Kısacası çocuklarımız burada önce iyi insan olmayı, ailesini çevresini ve ülkesini sevmeyi öğrenmeli" dedi.

09-12-201709-12-201709-12-201709-12-201709-12-2017

Dicle - 0412561 23 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.